| cosminnick3000 a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu o problema. Fac fotbal la o echipa locala, unde sunt fundas stanga, dar as vrea sa fiu portar si nu stiu ce sa fac. Sa raman fundas sau sa fiu portar?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| BlacK_8915 a răspuns:

Eu sunt portar si sunt destul de bun dar ma plictisesc in poarta

Ideea e sa ramai fundas asa faci si cardio pe teren

Multa bafta, PACE!

| maryus112 a răspuns:

Salut omule e alegerea ta eu joc ca fundas dreapta la o echipa din Londra si am incercat mai multe posturi da ca portar in primul rand trebuie sa fii inalt dqaca vrei sa ajungi ca portar daca esti mic de inltime nu cred ca ai vreo sansa eu iti zic sa ramai la fundas stanga happy

| cosminnick3000 explică (pentru maryus112):

Nu sunt prea scund deoarece am 13 ani si 1, 80 m.

| maryus112 a răspuns (pentru cosminnick3000):

Mda asa ai o sansa incerca ca portar happy

| 07122001 a răspuns:

Vrei să fii portar? Atunci vorbește cu echipa, și fă-te portar! E posibil să te cam plictisești deseori, dar dacă ție îți place, atunci fă-o! Dar... Ca să fii mai sigur de răspunsul tău, mai bine ai sta o zi, două, câteva zile portar, să vezi dacă-ți place. Dacă-ți place, atunci rămâi. Dar, dacă nu îți place, atunci revino la a fi fundaș happy!
Sper că te-am ajutat cu răspunsul meu happy