| Constantin_Mihai_Lucian_1990 a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa fac rost de modele de stickere cu Steaua sau Romania, imi puteti spune niste siteuri unde pot gasi stickere? Daca si tu colectionezi da-mi Facebook tau sa facem schimb.

1 răspuns:
| Ykuzo a răspuns:

Îți recomand să instalezi o mașină virtuală cu Windows. Cu ajutorul acesteia poți folosi laptop-ul cu sistemul de operare Windows, după care îți instalezi ce vrei tu și o poți folosi și pentru alte lucruri. Nu vei avea nevoie de drivere pentru Windows.
Se gasesc pe Youtube destule tutoriale despre cum să instalezi o mașină virtuală cu Windows pe un laptop MacBook.