| Catalin0Marian a întrebat:

cine imi poate spune cum pot sa dau jos grasimea de pe abdomen, si sa obtin un abdomen bine conturat? Si ceva pentru piept! Ps: As vrea sa fac asta intr-un timp scurt! Cine imi poate spune cum sa fac asta intr-un timp scurt, primeste funda! Salutare! happy

Răspuns Câştigător
| Infoxpert a răspuns:

Sa stii ca iti poti dezvolta corpul foarte bine si acasa!
De exemplu eu acum 2-3 saptamani mi se putea vedea patratelele decat doar daca ma incordam, acum pana cand sunt si full relexat mi se vad foarte bine laughing
Eu as zice sa incepi sa tii un regim pentru 2 luni si 6/7 zile pe saptamana sa te antrenezi la abdomen (cardio)
Daca nu ai muschii dezvoltati la abdomen fa cardio! Si important e dieta!
Pentru piept trage de fiare (fa flotari)diferite tipuri de flotari.
Si fara paine (faina), ulei, dulciuri... etc
Eu m-am tinut pe salata, oua, lapte, branza, hrisca (fara ulei) si cartofi si desigur fructe.
Din prima saptamana vezi rezultatele! big grin

| Catalin0Marian explică (pentru Infoxpert):

Suna interesant! O sa incerc, si sper sa se vada rezultate! Numai bine! Sper sa mai tinem legatura cu sfaturi pentru muschi! La revedere!

4 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Salut! Poți face abdomene si antrenament acasa.dar nu se compara cu dusul constant la sala. Eu spun sa iti faci abonament la o sala de prin zona daca nu intrii pe google si te interesezi in lucrarea mușchilor. Numai bine

| վፀiፀፀ a răspuns:

Cel mai bine iti lucrezi abdomenul si pieptul la sala fiindca acolo ai toate cele necesare si un antrenor care sa te urmareasca ca sa faci corect fiecare exercitiu.