| Za0n a întrebat:

Salutare tuturor! Am slăbit 25 de kg in 6 luni si am rămas cu pielea de dinainte...in fine nu asta este problema, dar in schimb dacă ma apuc acasă de tractiuni la bara, flotări si fac 15 m de Ab generator in fiecare zi pot sa am un corp definit fără sa m-a abțin de la mâncare?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum ai reusit?

| Za0n explică (pentru RAY):

Nu mănânci pâine, prăjeala si te abții de la sucuri sau măcar de la cele acidulate(Ex:Cola/Pepsi/Fanta etc...)si evident ca trebuie sa faci sport, spre Ex. eu alergam la sala 15-20m pe zi + abdomene

| RAY a răspuns (pentru Za0n):

Super,e incredibil, culturism faceai?

| Za0n explică (pentru RAY):

Făceam culturism foarte rar, deoarece m-a simțeam slăbit cu dieta si cu tot sportul acesta... apropo au uitat sa scriu mai sus sa te abții de la dulciuriwinking

| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca NU.

Alimentatia conteaza 80 %.

| ThePuffy a răspuns:

Nu, alimentatia conteaza foarte mult. straight face Te asigur ca nu mori daca nu mai mananci de la McDonals.

| Za0n explică (pentru ThePuffy):

Nu m-am referit sa mănânc de la McDonals, m-am referit la pâine, prăjeala etc... Deoarece eu le exclud

| alin100 a răspuns:

Nu ai nevoie sub nicio forma de Ab generator sa slabesti.Conteaza mult mai mult alimentatia decat antrenamentul.

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Doar prin sport ai slabit? sau ai tinut dieta?

Răspuns utilizator avertizat