| anonim_4396 a întrebat:

Se difuzeaza meciul Romania - Grecia? In program am vazut ca e pe TVR1 dar am auzit ca nu se va difuza.

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Da se difuzeasa meciul pe tvr1 pregateste-ti floricelele si hai sa castigam vizionare placuta

5 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Ba da, se difuzeaza pe TVR1 asta seara la 21.45.

| neutrino a răspuns:

Sigur, pe TVR 1.

| alexs99 a răspuns:

Meciul Grecia-Romania o sa fie transmis de TVR 1.
O seara buna.

| NOBODY a răspuns:

Toate meciurile ca acesta vor fi difuzate pe TVR1.

| AndreeLolla a răspuns:

Haaaiiiiii oastra de footbal nat. desii sunt dezamagita de echipa noastra de footbal nationala... mi se pare varza rau, ne-o batut grecii in calificarile de la mondiale, grecii care nu-s prea buni la footbal (ma refer la nationala). ne-o batut algerienii, (bv lor mie imi place nationala lor, este echipa mea favorita big grin), mai ramane sa ne mai bata coreeni care or luat-o de la algeria cu 4-2 si bulgarii si suntem de tot c*****l big grin