| drivere a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos niste tipuri de tenisi sau adidasi cu care sa joc fotbal cu prietenii la sala,pe sintetic, sau pe teren cu gazon natural.

1 răspuns:
| Dangel a răspuns:

Adidasi Panter la 199 Roni.Crede-ma sunt foarte buni, m-au tinut pana imi erau mici, iar unu mi-a spus ca o pereche l-a tinut vreo 2 ani, plus ca sunt foarte comozi, iar cu ei mi-am intrecut de nenumarate ori recordul la jonglerii cu acei adidasi, 378, da acuil am de 611, oricum nu conteaza asta, aia-s cei mai buni, parerea mea.Bafta!