| viorelDragos a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum pot sa am mai multa incredere in timpul unui meci de fotbal
In timp ce am mingea la picior eu stiu ca pot dar ma panichez si nu pot juca cand joc eu fara emotii
Puteti va rog sa.mi spune-ti cum scap de teama asta cine se pricepe multumesc

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Am patit si eu la fel azi in timpul unui turneu de tenis dublu amatori. Eram la a 2-a mea participare. Este normal sa ai emotii. Asa esti tu, mai "sensibil". Cu timpul, capatand experienta vei scapa de aceasta teama si vei juca lejer.