| Cosmintzu12 a întrebat:

Spuneti-mi va rog unde pot viziona digi sport 1 live cel mai bun raspuns funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe http://www.cool-tv.net/
Iti trebuie sopcast ca sa mearga iar ca sa vezi pe site-ul de la Digi mi se pare ca trebuie s aai internet de la ei.

| bogdan133 a răspuns:

La ei pe site, digi sport 1 live, dar trebuie sa descarci un program, daca nu meciuriinfo pe google si gasesti orice meci din orice tara, sau orice sport.

| Zvoristeanu_Cosmin_1986 a răspuns:

Nu stiu dar daca vrei sa vezi meciuri live din aproape orice sport inta pe LShunter.net

| andrei1234512 a răspuns:

Youtube

| HItex a răspuns:

La televizor...