| oresvlad a întrebat:

Stie cineva cum se dezhidrateaza culturistii inainte de competitie?

5 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Ce fac ma? Se deshidrateaza? Cred ca ai vrut sa pui alta intrebare pentru ca nu se deshidrateaza deloc.

| oresvlad explică (pentru SiLaS):

Nu prea esti in domeniu colegu...

| SiLaS a răspuns (pentru oresvlad):

Dupa 6 ani de culturism cred si eu ca nu sunt in domeniu.Du-te si comenteaza la alta categoria, la una la care te pricepi...

Răspuns utilizator avertizat
| SerbanSnake a răspuns:

Probabil te referi la definire, striere.Cu cateva zile inainte de concurs reduc consumul de apa la minimul posibil sau chiar deloc, hidratandu-se mai mult din fructe.