| titibilica a întrebat:

Stie cineva daca pot gasi asa ceva in Romania http://www.amazon.com/Stamina-50-1690-1690-Power-Tower/d p/B002Y2SUU4?(si ma refer si la pret...sa fie in zona asta...nu 2000 RON)

1 răspuns:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Pai din cate vad, pe amazon costa 109$ deci 330 RON.Cu transport, taxe vamale accize si TVA coletul iti ajunge in Romania undeva la 6-700 RON. Daca il doresti si ai banii, il poti comanda direct de pe amazon.com. sau poti cauta pe amazon.de sau UK acelasi produs, cu avantajul de a nu mai plati accize, si cu pret de transport mai mic. Succes!