| CrimeTime a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua muzica de dans sportiv(standard si latino)? free daca se poate

Răspuns Câştigător
| Buggz a răspuns:

Intreaba-l pe antrenorul tau sau cauta pe net cateva titluri de melodii pentru dans, dupa care intra pe site-urile date de Alexzandero. Stiu si eu cateva: Doris Day-Que Sera pentru Vals Vienez, Ricky Martin-Maria pentru Cha-cha, Lou Bega: Mambo no 5, si mai gasesti si tu oh go on Cauta pe google titluri si intra pe site-urile care ti le-am dat big grin Mult Succes!

1 răspuns:
| ivy a răspuns:

Www.youtube.com ...foloseste youtube downloader.`;)