| RoMoBoy a întrebat:

Stie cineva eu program zilnic prin care pot sa fac patratele? Si un regim?

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

Ma crezi, o sa ai patratele..nu ma crezi si vrei sa te chinui fa ce spun altii
So : 3 zile pe saptamana HIIT (ex: alergi 30 secunde apoi 30 secunde alergare usoara si tot asa pana nu mai poti alerga... daca ti se pare usor sa alergi 30 secunde cat poti de repede baga 1 minut sau cat vrei)
Sa nu cumva sa faci vreun exercitiu pentru abdomen!
Dieta... fara paine asta ar fi principal
Mananca la 2 ore (putin si des nu mult si des sau mult si de 3 ori pe zi)
Mananca piept de pui, peste, nuci, alune nu sunca d`aia cu sorici si carnati...cruditatile sunt foarte bune
Ridica greutati, fa genuflexiuni fa tractiuni fa flotari de vreo 3 ori pe saptamana, nu te supraantrena
In cat timp o sa ai patratele depinde de nivelul tau actual de grasime corporala, dar cu rabdare si motivatie o sa ai corpul dorit
PS : nu pierde noptile, dormi 7-8 ore minimum si nu lua suplimente

| RoMoBoy explică (pentru Lothar):

De cateva zile fac abdomene. Are ceva daca fac?

| Lothar a răspuns (pentru RoMoBoy):

Abdomenele iti intaresc zona aia.dar daca vrei sa ti se vada patratelele trebuie dieta si definire...deci 8 minute pe zi de abdomene, 10 minute pe zi, 20, o ora, nu te ajuta cu nimic
Poti sa faci abdomene poti sa nu faci > tot aia e

| RoMoBoy explică (pentru Lothar):

Multumesc

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lothar):

De ce sa nu ia suplimente? O l-carnitina ajuta.