| bau0217 a întrebat:

Stie cineva un teren de tenis apropriat de un mall in bucuresti?

Răspuns Câştigător
| blackwidow a răspuns:

Da, cum mergi de la afi cotroceni spre iuliu maniu si inspre basarab, pe partea stanga cum cobori pe langa OMV. Sunt niste terenuri acolo. Si mai erau acum cativa ani(nu stiu daca mai sunt si acum) in statia lui 139 de la politehnica, undeva pe dreapta. Vis-a-vis de sfera de la imax. Sper sa le gasesti

1 răspuns:
| andreinyo a răspuns:

Exista mai multe terenuri de tenis cu plata in bucuresti.
1) Tenis apaca ( langa mall cotroceni - in statia lui 139 pe colt la apaca)
2) La piata trapezului, este un club pentru regia de transport bucuresti, poti merge acolo.
si mai sunt multe...cauta pe google. sper ca ti-am fost de folos. Funda? big grin