| LoRdSaN a întrebat:

Stiti muschii aceia din zona girului cum fac sa ii cresc, adica ce exercitii îmi recomandati pentru acea zona a gitului.

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

Cred că acel "gir" Şi "git" se referă la gât. Şi muşchiul se numeşte trapez. De fapt, muşchii. Cum ţi-i dezvolţi? Păi...ia nişte greutăţi mari în mâini, (cât poţi tu), dar să fie egale, pentru a nu se forma aiurea.
Ridici din umeri, o să observi rezultatele.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Te referi la trapez? Ridici haltere dar nu d-alea de o mână ci de două.