| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani si vreo 65kg (aproximativ, nu stiu cu exactitate). Treaba este ca am un strat adipos pe burta de care as vrea sa scap, asa ca recomandati-mi ceva ce as putea sa fac sa dispara acel strat.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deficit caloric simplu

| WaterDrop a răspuns:

Practica un sport, redu dulciurile si va disparea in timp de la sine.O viata cat mai activa.

| ksaoswh a răspuns:

Pai... nu manca dupa ora 19.00. Mananca mai sanatos, fa un sport care iti place de exemplu fotbal sau nu stiu ce iti place tie, ideea este sa fii cat mai activ. Poti sa iesi in fiecare zi, pe afara sa te blimbi sau sa te dai cu rolele, skateboardul etc...