| alinel0808 a întrebat:

Sunt bune exercitiile din linkul acesta de a scapa de grasimea,celulita, surplusul de grasime de pe burta? eu am slabit si mi-a mai ramas grasime pe abdomen, sau ce imi recomandati!
https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Pai cum ai slabit daca inca mai ai grasime? Tu stii ce inseamna sa slabesti sau? Slabitul se face din exercitii cardio si alimentatie, acele antrenamente sunt inutile.

| s3bycu a răspuns:

Cum a zis si SilaS, cele mai importante sunt alimentatia si antrenamentul cardio de intensitate medie-mare pentru a slabi. Pe blogul meu vei gasi cateva articole care s-ar putea sa te ajute: www.cirdeiusebastian.wordpress.com Bafta! :)