| anonim_4396 a întrebat:

Sunt mezomorf sau ectomorf? http://postimg.org/image/f731uvgsp/

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Esti un copil care nu stie sa manance.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Do u even lift?

| Leonard_Mechie_1997 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Niciodata nu am stiut ce inseamna replica asta laughing
ce inseamna?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Leonard_Mechie_1997):

Inseamna ca esti foarte facut, si ca te admir

| anonim_4396 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Dupa ce ca nu ii explici mai il iei si de prost, ce naiba omule laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"ce moaca de prost", cuvintele astea mi-au trecut prin cap. acum vorbind de la un baiat la altul noi ne "intrecem" mai mult in muschi nu in frumusete ca fetele, dar era imposibil sa nu notez frizura aia de rahat si cu ochelarii aia, altceva nu pot spune. a, si da, nu ai face rau sa mai pui niste kg pe tine. la fata pari mai matur dar la corp zici ca ai 15 ani. cum am zis mai sus, no hard feelings

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ectomorf, am uitat sa zic.

| Muschilosul a răspuns:

Nu exista somatotipuri.Ectomorful este mezomorful si ce a fost/este malnutrit iar endomorful este mezomorful cu un procent de grasime ridicat.