| anonim_4396 a întrebat:

TPU, mi-am cumparat un smartphone Lenovo A328, am o problema nu pot transfera, aplicatiile descarcate de pe telefon pe sd-card, in aplicatii nu este TRANSFER PE SD-CARD, este doar descarcate, ruleaza di toate.
Eu Am sd-card de 16 Gb si totusi nu pot sa le transfer!
Va rog mult ajutatima am incercat diferite programe dar nu ma ajuta.
Va rog mult, imi trebuie memorie!
P.s nu merge nici daca schimb discul implicit. Imi zice ca tot nu am memorie!?!

Răspuns Câştigător
| AlexNet74 a răspuns:

Nu poti...si eu am un Galaxy S Duos si nu ma lasa. E din cauza ca ai destula memorie interns