| GulDan a întrebat:

UN club de kickbox sau alte lupte prin Bucuresti?

Mai ieftin daca se poate...si undeva sa pot invata sa ma bat!

9 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sportul cu bataia de strada nu au nici in clin nici in maneca.

| GulDan explică (pentru express11):

Mai exact?

| express11 a răspuns (pentru GulDan):

Ce ti-am scris.ai citit doar.

| GulDan explică (pentru express11):

Nu prea are sens.

| express11 a răspuns (pentru GulDan):

Are sens, ce te invata la sala este balet, daca nu ai talent, tehnica, si esti moale...degeaba.

| GulDan explică (pentru express11):

In afara sa ma tot contrazic nu am primit nici un raspunsstraight face eu vreau neaparat sa ma apuc de lupte nu intelegi ca dau numai de ciori si am nevoie sa ma bat numa retardati in ziua de azi chiar vreau sa le rup falca.

| express11 a răspuns (pentru GulDan):

Radele,sa stii ca ai dreptate.bafta.da-le tare la oase!

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Treci seara prin Ferentari...

| GulDan explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Cand invat sa ma bat atunci poate.