| 1Chris1 a întrebat:

Unde e mai bine sa te duci? La un liceu cu program sportiv in TG-JIU sau la echipa de juniori precum Pandurii Tg-Jiu? La fotbal ma refer...

3 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

La o echipa de juniori ai mult mai multe sanse sa devii fotbalsit, marog asta as alege eu

| frikk a răspuns:

Asta doar tu ar trebui sa decizi... daca lasi pe altii sa zica in locu tau ma intreb unde-ti mai este existenta?happy

Pai liceu sportiv ai sansa sa te tii de sport si de scoalahappy
Iar la echipa ai doar sportul dar scoala poate o sa se intercaleze cu sportul si nu o sa faci fata la nici unahappy asa ca de aia sunt facute si liceele sportive pentru cei care vor sa practice un sportwinking
Deci eu fac rugby si puteam alege si eu o echipa de rugby de exemplu Steaua Flamingo si am ales CNAV pentru ca au un liceu sportiv si pot face antrenamentele oricand + cand ai o problema diriga/dirigu ta(u) te poate invoii de la scoala la o accidentare mai mica de exemplu o contuzie happy sau cv de genu deci liceul sportiv este mai bun