| Nickname1890 a întrebat:

Unde gasesc sa cumpar bilete pentru finala cupei romaniei din 23 mai? Dinamo-Rapid. Am gasit pe diverse site-uri dar scria doar de bilete la peluza. Ma intereseaza la tribuna. Eventual si preturile.

2 răspunsuri:
| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

Biletele le poti gasi in locul unde se joaca meciul sau pe WWW.ligaprofesionistafotbal.com dar cel mai bine le gasesti la locul unde se joaca meciul dar inca nu s-au pus in vanzare funda plz?

| Stefan_Claudiu_1988 a răspuns:

Bilete se gasesc la casele de bilete ale echipelor Rapid si Dinamo. Eu astazi am fost sa imi cumpar uite tarifele Tribuna a II-a Est la 120 de lei (inelul 1 şi 2) şi 60 de lei (inelul 3) şi la Peluza I Nord la 40 de lei (inelul 1-2) şi 20 de lei (inelul 3).