| iKendaro a întrebat:

Unde pot gasi un program complet de exercitii fizice pentru acasa pe care sa le fac in fiecare zi si sa nu necesite gantere sau altele pentru ca nu am. As vrea sa lucrez tot corpu dar in special bratele happy Caut cv in genu a un program de 2 luni complet pe care sa il pot face in casa.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. de ce in fiecare zi... muschii se dezvolta in zilele de pauza.

2. de ce "2 luni"? Muschii se pun in ani de zile, 2 luni = apa de ploaie!

| marin81 a răspuns:

Cauta pe youtube sau la tpb unde scrii fitness dvd o sa ai o gramada de rezultate