| busu11 a întrebat:

Unde pot vedea si eu meciurile din Campionatul Angliei ca pe Digi Sport nu le mai transmite?

Răspuns Câştigător
| lion112 a răspuns:

Cand se disputa un meci il poti cauta in lista de aici http://tvmoca.com/football.htm este un site unde gasesti toate meciurile din ziua respectiva. Succes! :)

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Meciurile din campionatul englez de fotbal sunt transmise de Eurosport.
o zi bună.

| asd22 a răspuns:

O parte din meciuri din Premier League(Anglia), se trasmit pe euro sport si euro sport 2, in rest in Romania niciun canal nu le trasmite