| ..pYtBulL.. a întrebat:

Va place footballul? Cu ce echipa tineti si de ce?

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Îmi place am şi jucat în tinereţe, am fost portar. Ţin cu Dinamo pentru că tatăl meu era cadru militar activ şi ţinea cu Steaua, eu vroiam să ţin cu altă echipa şi am ales Dinamo în anul 1976.

20 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu sunt stelist cred ca e cea mai iubita echipa de fotbal din Romania.

| Bishop a răspuns:

Da, imi place, tin cu Steaua. De ce tin cu Steaua? Deaia tongue

| cristi27 a răspuns:

Tin cu steaua de prin 1996, a jucat cu p. s. g atunci a pierdut cu 5-0 si atunci am zis ca am sa tin cu ei si de atunci am suferit pentru ei, am si mai plans cateodata, de cele mai multe ori mam bucurat si sunt mandru ca sunt stelist.FORZA STEAUA

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea imi place mie happyAsta pentru ca sunt fata si nu ma uit la fotbalhee hee
Tin cu echipa care castigalaughingU cu cine ti? Ca poate imi spui si mie cu cu cine sa tin big grin

| SweetCandy a răspuns:

Sincer nu imi place...straight faceasta e, daca tie iti place bvo tie... tin si eu q ce echipa tii si uhappy

mlm
| mlm a răspuns:

Nu imi place, dar sint admiratoarea Stelei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place, dar nu sunt o fanatica happy
Tin cu Timisoara, mai intrebi de ce tongue
Pana acum cativa ani, tineam si cu Juventus, dar de cand cu scandalul acela...am ramas doar cu Timisoarabatting eyelashes echipa fanion a orasului in care locuiesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Steaua pentrui ca e cea mai tare echipa. Campioana Romaniei. FORTZA STEAUA! Sunt stelista de mica si asa o sa fiu pana la moarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place, desi sunt fata. Eu tin ce cea mai buna echipa din Romania adica Steaua si o sa tin cu steaua pana la moarte, steaua e o echipa excelenta sunt foarte talentati, sunt stelista de mica si asa o sa fiu mereu. FORTZA STEAUA!

| Andreea_8014 a răspuns:

Adooor fotbalul...
Steaua
Pt.ca este ce mai tare
:Xlove struck:X

| faranume a răspuns:

Eu tin cu steaua pentru ca sh prietenul mew tine tot cu steauatongue
aaa sh il iubesc p Banel Nicolitalove struck

| dyav0litza a răspuns:

Da. K "U"cluj pentru ca e mai slaba si are nevoie de sustinere

| fzcsm a răspuns:

Imi place si tin cu Steaua si FC Bihor! Tin cu ele pentru ca Steaua este echipa care mi-a adus cele mai mari satisfactii si m-a fascinat cu jocul ei, iar cu FCBH tin pentru ca este echipa mea locala.

Răspuns utilizator avertizat
| raidu2004 a răspuns:

F. C Brasov care va fi revelatia campionatului asta. Fortza Steagu

| ubitzika a răspuns:

Tin doar scorul in general si vad cine cu cine joaca si joc fotbal afara cu prietenii dar nu sunt microbista nu vreau sa ma ia lumea la bataielaughing tu?

| andreiasavescu a răspuns:

Nu sunt microbist deoarece fotbalul din Romania e la pamant!

| alindoolce a răspuns:

Tin cu Rapid Bucuresti. :d pentru ca este una din cele mai bune echipe ale camp. Romanesc si are cei mai marfa suporteri care stiu sa faca atmosfera.

| giuliahouse a răspuns:

Da...mult. tin cu universitatea craiova desi sunt din bucuresti.

| hailasa a răspuns:

Nu prea imi place, ma mai uit cand nu am ce face, eu tin cu cine castigabig grin