| NickiAle32 a întrebat:

Va place tenisul? Daca da, ce jucatori va plac cel mai mult

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Da. Ador tenisul. Pot spune, fara sa ma laud, ca sunt "toba de carte" la sport, dar in special la tenis. Jucatorul meu favorit este, fara indoiala, dupa cum se si vede, Roger Federer, insa mai sunt si altii pe care ii simpatizez: Jarkko Nieminen (din pacate s-a retras anul trecut), Feliciano Lopez, Fernando Verdasco, Roberto Bautista Agut, Alex Dolgopolov, Richard Gasquet, John Isner, Daniel Nestor, Gilles Simon, Albert Ramos Vinolas, Adrian Mannarino, Paul-Henri Mathieu, Thiemo De Bakker, Jean Julien Rojer, Florin Mergea, Rohan Bopanna, Horia Tecau, Ivo Karlovic, Mariusz Fyrstenberg, Denis Istomin, Marcos Baghdatis, Colin Fleming, Jonathan Marray. Cu ultimii 7 chiar am avut placerea de a face poze la BRD. La fete imi plac: Serena Williams, Agnieszka Radwanska, Andrea Petkovic, Angelique Kerber, Venus Williams, Ana Ivanovic, Caroline Wozniacki, Jelena Jankovic, Sloane Stephens, Sabine Lisicki, Raluca Olaru, Andreea Mitu, Alize Cornet, Yanina Wickmayer, Martina Hingis, Katarina Srebotnik, Maria Kirilenko, Kristina Mladenovic, Andrea Hlavackova, etc. Scuza-ma daca te-am plictisit laughing

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La care te referi? De masa sau de camp?

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu imi place.

| Eastwood a răspuns:

Salut, Rafael Nadal si Novak Djokovic!

Întrebări similare