| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Incerc sa vizionez meciuri din Europa care sunt transmise pe DigiSport.Intru pe un site unde le pot vedea, dar cand aleg canalul DigiSport pentru care ai nevoie de sopcast instalat si windows media player.Cand se incarca tot si imi apare meciul, video'ul se vede cumva, culorile nu sunt aceleasi.Vad numai in 2 culori, portocaliu si mov, culori care n'ar trebui sa fie prezente.Se vede clar ca nu este cum trebuie...De ce as avea nevoie ca sa fixez problema?

Răspuns Câştigător
| Ðean a răspuns:

Spune-mi pe ce site te uiţi, ce versiune de Sopcast şi Windows Media Player ai înstalat şi ce browser foloseşti pentru a putea să te ajut.

Aştept răspuns -

1 răspuns:
| nonny50 a răspuns:

Ar putea fi si de la placa video.