| Edy3moca a întrebat:

Vreau sa imi cumpar bicicleta fixie cu cadru drept marime 61 am ca buget 1600lei nu am gasit...

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Cadru de marime 61 gasesti mai greu, probabil ca si tu, ca si mine, depasesti gabaritul majoritatii oamenilor daca ai nevoie de un astfel de cadru, si atunci cam greu e de gasit o bicicleta cu un astfel de cadru.
Eu as cauta mai intii cadrul, si apoi as pune piesele pe el, iar daca nu m-as pricepe, as cauta asdistenta la cunostinte, internet, sau meseriasi de la magazinele specializate. Si sigur ar iesi o bicla super, pentru ca ar fi cum imi place mie.