| mihbogdan a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un bmx merita daca nu ziceti-mi niste biciclete faine. funda

5 răspunsuri:
| altrix a răspuns:

Salut,bmx gasesti pe:
www.playbike.ro
www.marosbike.ro
www.bikezone.ro
www.bicishop.ro
Sunt site-uri care livreaza in toata Romania.
Acum depinde de bugetul tau.
Ti-as recomanda WeThePeople ca firma.
Sau in caz ca nu ai un buget atat de mare Eastern sau de ce nu KHE?
Sper ca te-am ajutat. pentru alte detalii da-mi reply si iti dau si id meu :P

| ktlina a răspuns:

Buna. bmx-urile sunt tari desi sunt fata imi plc f mult. poti gasi bmx la preturi mici chiar pe net sau in magazinele de specialitate. dar trebuie sa ai rabdare ca nu se gasesc asa usor. poti sa mai optezi pentru mountain bike!

| eduardo122 a răspuns:

Sall da k vrei bmx am eu unul de vanzare dar butucl spate este stricat... si unu nou este aprox 150-400 mill bmxul este pe piese. are piese fb

| 012345678901 a răspuns:

Am eu de vanzare 400 ron negociabil vand doar in Oradea (0755622961)

| Richi_Ricsi_1998 a răspuns:

Sal.Am eu un bmx de vanzare alcatuit din:
cadru:mongoose mischief din 2011 in stare foarte buna
furca:mongoose in stare buna
jenti:eastern
butuci:mongoose
angrenaj:mongoose 3pc in stare foarte buna
foita:eastern
ghidon:univega
pipa:mongoose
Pretul ei este 800 lei. Daca te intereseaza mai negoicem.Astept raspuns. davidbackam_1998