| diarie a întrebat:

Vreau sa imi maresc antebratul cu 4sau5 cm intr_o luna.Stie.cimeva.cum?

3 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Da se poate! Bagi steroizi la seringa ca un ultim drogat, si o sa ajungi sa ai intr-o luna anebratul mai mare decat piciorul, dupa care o sa devii dependent si o sa bagi pana nu o sa mai sti de tine.
Serios? Crezi ca joci vreun rol in vreun film?
Sfatul meu e sa renunti la intrebarea asta tampita din capul tau! Peace.

| Cosmin86 a răspuns:

Spui si tu 2-3 cm PE AN si esti mai realist.

4-5 cm / luna = aberatie de copil mic

| SiLaS a răspuns:

Este imposibil sa iti cresti antebratul atat de repede, tu ai vreo treaba cu sportul sau comentezi aiurea>?