| amorezul17 a întrebat:

Vreau sa invat parkour vara asta ca sunt inchise salile de sport de la mine din oras, si problema e ca nu pot sa dau roll-up, o tot fac de vreo 3 zile timp de 2-3 ore pe zi,dar tot nu imi iasa, ma uit la tutoriale, dar nu inteleg nimic(adica ma refer trebuie sa pun genunchiul drept jos cand vreau sa dau roll-up pe dreapta sau cum )... ma puteti ajuta careva? Dau fundawinking

ps: am conditie fizica, ma refer la forta si rezistenta.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu avem cum sa te ajutam, noi nu avem cum sa te invatam parkor.