| Andreiu68 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala de forta! Ce ar trebui sa stiu despre aceasta? nutritie/antrenament.Stiu in mare parte dar mai vreau informatii noi.Lasati-mi link la informatii sau spuneti-mi voi. FUNDAAAA!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Www.culturism.ro ->pune mana si citeste serios la antrenament si alimentatie.

Ce vrei tu ai nevoie de cel putin 1-2 ani de zile sa inveti, trebuie sa citesti aproape zilnic, sa inveti lucruri noi despre asta, e un sport complex.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Te supara dusmanii? laughing)

| AlexȚucăr a răspuns:

Depinde ce muschi vrei sa dezvolti. Din punctul meu de vedere, cel mai bine este ca o zi sa faci biceps si triceps de exemplu, a doua zi piept, a treia abdomen, spate, picioare si tot asa, in ordinea pe care o preferi tu. La nutritie, trebuie sa mananci foarte multe fructe si sa te hidratezi. Daca mergi la sala si esti mort de foame, este cam nasol. Trebuie sa ai macar 4 mese pe zi.
Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexȚucăr):

Serios? piept dupa triceps?

Tu GANDESTI cand spui ceva?

Si serios, fructe? DE CAND au fructele proteine?

Esti doar un COPIL MIC care cere si el funda dand raspunsuri TAMPITE, nu?

| AlexȚucăr a răspuns:

Am spus clar "in ordinea pe care o preferi tu" si am mai specificat "de exemplu". Cel care da raspunsuri tampite aici esti tu. Citeste de mai multe ori ce-am spus eu acolo si abia atunci sa-ti dai cu parerea.