| TiTanS a întrebat:

Vreau sa ma ingras am 15 ani 46 kg si 166 inaltime si am practicat inot 7 ani si mai fac din cand in cand cu greutatile in casa, cum sa fac sa ma ingras foarte repede?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Tine minte la ce zice catalina si are doar 12 ani happy
Nu vrea nimeni sa se ingrase repede titan, crede-ma! La 30 de ani toti barbatii si femeile se ingrasa, tu de ce ai vrea sa te ingrasi de tanar? Poti lucra la sala cu greutati dar nu te-as sfatui sa incepi de pe acum pentru ca o sa ai de suferit mai tarziu.

1 răspuns:
| Catalina13_8929 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca esti gras la inaltimea ta.am 12 ani 170inaltime si 47 de kg si am forme...ai tu 15 ani dar daca vei fi scund si gras vei arata ff haios.in plus trebuie sa te ingrasi treptat.nu incerca sa te indopi intr-o singura zi pentru ca nu vei reusi sa te ingrasi.hmm o solutie pentru ingrasat ar fi sa mananci mai mult, dar nu fast food...altceva nu imi trece prin minte acum.happy