| Pitic a întrebat:

Vreau sa mananc mai santos!
Insa nu pot renunta complet la dulciuri si mancarea fast food.
Cum pot slabi daca nu renunt la aceste lucruri atat de nesantoase insa atat de gustoase.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mananca-le doar dupa antrenament, atunci ai metabolismul accelerat la maxim.

| Holy2010 a răspuns:

Le limitezi si in rest manaci sanatos.

Răspuns utilizator avertizat
| filipcrobert a răspuns:

Nu poți, din păcate. happy
Cel puțin nu prin remedii naturale. Dar nu îți recomand sincer, metode alternative... cum ar fi pastile de slăbit, ce îți vor afecta ficatul, ori alte tratamente de genul ăsta. Depinde de metabolismul fiecăruia... iar eu ți-aș recomanda să te apuci de sală.
Eu unul mă vait că nu mă îngraș cât aș mânca. Dar tu ai putea profita de ocazia asta, apucându-te de sală, șii limitând cel puțin, consumul alimentelor nesănătoase, transformând astfel masa în forță.
Dar desigur, totul necesită propriilr sacrificii. tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru filipcrobert):

Ei nu poti, le consumi dupa antrenament, copil mic ce esti.