| Mozak a întrebat:

Vreau sa pariez online folosind un card de la Banca Transilvania. Cum depun și cum retrag banii din cont? După câte zile pot retrage banii câștigați?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti faci cont pe site-ul cu pariurile, ti se va da sa completezi un formular online, care iti cere datele personale reale si numarul de cont bancar, asa ca, introduci tot, ei iti iau din cont banii de subcriptie ca sa intrii in joc si banii pentru pariu si daca castigi, iti trimit banii in contul bancar, dar numai dupa ce-si opresc cominsionul stipulat in Termenii si Conditiile de inscriere pe site-ul lor, termeni fara de care nu poti sa ai cont, daca nu bifezi casuta ca esti de acord cu ei.

| doctorandus a răspuns:

Ti-ai pus in cap sa devii cersetor?

| Mozak explică (pentru doctorandus):

Nu vad ce legatura are cu intrebarea mea. Frate, asta-i doar parerea ta subiectiva despre pariuri sportive.
Se pot face bani frumosi, ba chiar se poate trai din asta.