| Myli a întrebat:

Vreau sa slabesc rapid 5 kg.Cum fac asta?

6 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Taie-ti o mana.

| eek a răspuns:

Reteta balerina..am testat o pe proprie piele..si am slabit 4 kg in 4 zile.

poti inlocui sucul de rosii cu un suc natual de fructe. si cafeaua cu ceai.

trebuie respectate orele de masa. os a fie putin grelut in primele 2-3 zile. dar are efecte maxime

ca supliment de energie poti sa iei o vitamina c sau magneziu, sau ambele

spor... daca vrei sa slabesti mult..nu tii mai mult de 5 zile cura fara sa iei pauza. si dupa ce temini dieta nu devorezi frigiderul.reduci dulciurile si sucurile acidulate.si pastele fainoase ca sa te mentii in forma

| Alexalice10 a răspuns:

Mănâncă fructe si legume, fara dulciuri si altele care ingrasa. Si fa sport.

| sweetapril a răspuns:

Saritul corzii ajuta la slabit!

| Drawings a răspuns:

Sport happy, alergi thinking nu stiu multa miscare :*