| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot sa cumpar un joc de pe steam cu credit din telefon. ajutati-ma rapid

Răspuns Câştigător
| okgabriel2013 a răspuns:

Salut alex, daca vrei sa iti iei un joc original pe steam sunt automate cu touchscreen (acele aparate de reincarare credit cosmote, Vodafone etc din magazine) iti alegi jocul si bagi banii in el si el o sa/ti dea un cod, iti faci un cont gratuit pe steam, dai la activare si bagi codul o sa.ti apara jocul acolo! funda?