| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi fac abdomen si am vrut sa ma ajutati cu ce puteti eu am 3 straturi de grasimi pe mine si nu stiu cum sa scap.va rog mult ajutati.

2 răspunsuri:
| VampDiaries a răspuns:

Nu poti scapa de grasime cu ajutorul exercitiilor, trebuie sa reduci din calorii, mai ales cele ce vin din grasimi. Elimina pestele, untul, uleiul, tot ce contine multa grasime. Totul fiert si nu prajit. Ingrasa si mincarea ambalata, incerca sa maninci ceea ce nu contine mai multe ingrediente ex. orez/cartofi/ciuperci/boboase cu legume, ovas pe apa. Exclude sarea. Nu sta asezat sau culcat dupa mese, maninca cel putin 3 ore inainte de somn si fii mai activ.