| PopândăuIRătăcit a întrebat:

2012,"Noua Ordine Mondiala"?

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Da, tot ce este posibil.Vezi:http://bloguri.piata.net/......-de-boala/

| chelstone a răspuns:

De ce nu 2013 sau 1995?! Marile puteri vor ramane aceleasi SUA, Rusia, Brazilia, Franta, Germania, Anglia, China, Japonia, ce se poate schimba, crezi ca o sa invie tutankhamon din KV62 sau taica-sau din KV55?! Vor veni extraterestrii sa ne spele creierii?!

| MagicSmile7 a răspuns:

Daca se anuleaza sfarsitul, ce mai ramane?

| Bogdanux a răspuns:

Niieettt, gogosi.

| MajorAsshole a răspuns:

2012 este anul de dupa 2011 si dinaintea lui 2013. Atat. Nimic mai mult.

| Narcis2007 a răspuns:

Prostii...

| whatevernvm a răspuns:

Nee.

| VladSilviu a răspuns:

Toti cretinii care cred ca in 2012 va veni sfarsitu lumii. nau decat, sfarsitu lumii va veni peste 2 Miliarde de ani atunci cand soarele va exploda, unii dintre voi cred ca au auzit de quarzi... in fine deja pentru unii vb pe alta limba.
Succesuri laughing

| MoonLight a răspuns:

2012,"Idiotenie pura"!

| ElySa a răspuns:

2012 = manipulare

noua ordine mondiala = un viitor foarte probabil

| hummer24 a răspuns:

Nu in nici un cazwinking inca nu se vad semnele poate dupa 2030

| Pisoiul a răspuns:

Pai se spune ca ccand Dumnezeu va veni pe pamant va face ordine.Pe tot globul si de aici se trage numele de noua ordine mondiala.Cei rai vor fi luati de langa cei buni.Ca si cum va veni Dumnezeu si va curata pamantul.De cei rai.

| Acadeeeaa a răspuns:

Numai Dumnezeu stie timpulhappy.
Nu avem de unde stii, poate fii si maine sau peste zeci de ani!