| Alien a întrebat:

Ai simtit vreodata o prezenta divina langa tine?

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

Divina, nu.
De vina, da! tongue

20 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu. @lostangel un exemplu macar. Am impresia ca bravezi.

| AvalohAlyn a răspuns:

Simt mereu prezenta lui Dumnezeu in tot ceea ce fac, El e alaturi de mine si mereu si asa as vrea sa fie toata viata.Cat priveste un spirit, un suflet anumit etc., nu am simtit.

| cristi202 a răspuns:

O data? Poate de mai multe ori. Daca te referi la prezenta lui Dumnezeu (mai e si cea care e de "cealalta parte") Adesea, in cele mai grele momente din viata, Cineva a fost acolo ca sa imi poarte de grija. Si nu numai. Chiar si in cele mai frumoase momente, mai simteam acea prezenta, si parca pe linga mine, se bucura intreg Universul...

| mihaibrasov a răspuns:

Din intrebarile tale banuiesc ca ai nevoie de un studiu pentru ceva. Sunt prea la obiect puse. Anyway... da.

| Parintele a răspuns:

Da, cand umblam cu Madonnawinking

| Flav a răspuns:

Langa mine nu, cu mine DA.

| ania a răspuns:

De foarte multe ori, pentru mine prezenta lui Dumneze e cea mai puternica sensatie de fericire experimentata in viata.Inclin sa cred ca cei care au experimentat ceva de genul fiori reci au perceput prezenta adversarului lui Dumnezeu.

| liviu00 a răspuns:

Poate intrebarea asta ar trebui pusa la categoria "Sanatate". Cazuri de psihiatrie...

| Floreenofficial a răspuns:

Nu trebuie sa o simti ca sa stii ca exista!

| AndutzaAndu a răspuns:

Prezenţa lui Dumnezeu am simţit-owinking.

| Alien explică:

@lostangel ma sperii!

| PisicaAristocrata a răspuns:

Numai eu n-am simţit nimic? sad

| Narfundo a răspuns:

Nu frate, nu am simtit.Probabil m-am gandit la prezente divine, dar de simtit nu le-am simtit.Sa zic ca il am pe Dumnezeu cu mine este o prostie. Poate ma mai gandesc din cand in cand la El.

| Xonia a răspuns:

Da...iti zic ca nu e deloc placut
Am si vazut-o, aiurea sentimentu

| Dede_1899 a răspuns:

Dahee heeam simtit dar diferenta e ca eu l-am si vazut si auzit si am si stiut cu cine am de-a face.Si sa stii ca nu e tocmai placut. uneorihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am simtit o curva cu haine de zeu si cu esenta de tragedie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am simtit o prezenta imateriala. Nu pot spune divina.
Nu a fost nimic rau, ba chiar bine, extrem de bine, m-a ajutat intr-un moment dificil...( adolf )

| Cursed SeaL a răspuns:

Mda, nu e tocmai placut. Ti se face pielea de gaina si simti ca e racoare in jur. Si auzi sunete ciudate.

| lostangel a răspuns:

Te referi la un spirit?

| lostangel a răspuns:

Eu am o problema cu aceasta prezenta...care de cateva luni nu se mai opreste si noptile imi sunt albe. O simt in fiecare noapte...am cautat scuze dar deja nu mai am la cate s-au intamplat.