| veselie a întrebat:

Am auzit ca pe 5 septembrie planeta noastra va fi putea fi observata de pe Pamant. Este adevarat? Si cica abia in 2345 se va repeta fenomenul. Aveti cumva si o explicatie stintifica?

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cum adica,, planeta noastra va fi observata de pe Pamant?''

Explicatia e urmatoarea; locuesti pe alta planeta laughing, iar noi pamantenii...rolling on the floor

| sublime89 a răspuns:

Eu cred ca aveam vreo 3 ani cand am crezut ca e posibil asa ceva. Nu, n-are cum sa fie adevarat atat timp cat te afli pe planeta Pamant. Dar daca ai fi pe Marte sau pe alta planeta, atunci chiar ai putea vedea Pamantul pe cerul acelei planete. Se vede ca o stea. Ce ai auzit tu e o farsa ce se raspandeste pe net zilele astea.

| drutzix a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti schimbi dealer-ul.

| CristinaSNC a răspuns:

M-ai pierdut... cum 'planeta noatra va putea fi observata de pe Paman'?!

| Anonimmi a răspuns:

Cum naiba sa vezi planeta Pamant de pe pamant, tu de pe ce planeta vi