| MCod3 a întrebat:

Am o intrebare foarte ciudata, nu cred in "ozn-uri" dar pe cer seara este gen o "stea" care are diferite culori, rosu, albastru, verde si se repeta una dupa alta foarte repede, nu pot sa filmez sau sa fac poza ca nu am aparat asa performant.din mare curiozitate ce poate sa fie ala, satelit? Eu stiu ca satelitii stau in mare parte pe la soare sa se incarce, nu cred ca are ce cauta la intuneric si e cam in acelasi loc in fiecare seara.ce credeti sa fie? (nu am ce face pe net, plictiseala)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era Superman. A trecut și pe aici.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt lumini de semnalizare de la avion. Face cursa cam la aceeasi ora.In fiecare seara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi vreun avion, o fi vreo lumina laser de prin zona

| cristimihailov a răspuns:

E avion prietene. Iar ceea ce vezi tu sunt luminile de semnalizare de la el.

| Staind a răspuns:

Is doi ponei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este obama. Iti face cu mana.

| 6684464 a răspuns:

rolling on the floor Asa raspunsuri ce ai primit.
Avion.

| vladutcornel a răspuns:

Ignoră celelalte răspunsuri. Clar e OZN