| MoNoTecK1216 a întrebat:

Am visat, si precizez că tot visez o fată, intruneloc cunoscut mie, dar aceea fată nu are un aspect fizic anume. Nu are identitate, ați avut si voi sentimentul că o stiti de undeva, dar defapt nu are o anumita identitate. În vis tot mă ia de mana si mă trage în locuri cunoscute doar mie. Si e îmbrăcată în niște haine albe. (Scuzați dacă nu înțelegeți si nu am detaliat) Dau fundă dacă-mi spuneți si mie ce înseamnă.?

Răspuns Câştigător
| Eminescu_Mihai_1999 a răspuns:

Visele nu au o anumita semnificatie. Sunt niste intruchipari create de inconstientul tau. In vise se reflecta amintiri si lucruri la carea te-ai gandit, aceste locuri spui ca sunt cunoscute, probabil ca nu le-ai acordtat multa atentie in viata reala dar le -ai visat. Probabil aceea fata este un om di copilarie pe care nu til amintesti sau doar tu se pare ca o cunosti, de multe orii oamenii au senzatia asta dar nu este asa, Doar asa a lu-at subconstientul tau aceea fata

1 răspuns:
| R0R0 a răspuns:

E doar un vis. Nu are o anumita semnificatie.Si mie mi se intampla sa visez oameni pe care nu i-am vazut vreodata.