| Camil34 a întrebat:

Cum aș putea deveni mentalist?!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Facand cursuri de mentalizare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor eu, cand ti-am citit prima data intrebarea am citit gresit " Cum as putea deveni manelist?! " laughing))

| carlyhalatz a răspuns:

Urmarind primul sezon din "the mentalist"
si citind mult. nu de pe net, cine stie ce prostii sunt acolo

| Ana00005 a răspuns:

Pentru asta si nevoie de cursuri cu profesor adevarat, ca pe net nu iti va spune totul.Nu e asa usor sa devii asta.Depinde de tine cat de mult vrei si sa nu te lasi.

| diablo2 a răspuns:

Pai prima data trebuie sa devii iluzionist, ca sa invetii sa prezinti trucurile, apoi sa cumperi dvd-uri despre mentalism in 7-8 ani o sa devii expert daca te tii serios de treaba

Răspuns utilizator avertizat
| diablo2 a răspuns (pentru Camil34):

Pai iti cumperi carti, dvd de magie de pe internet, recomand cartea lui iosefini "Misterele Magiei" si dvd-ul "Mentalismul pe inteles tuturor" nu trebuie sa urmezi cursuri eu practic iluzionismul cu carti de joc.