| PinkyButterfly a întrebat:

am o intrebare ce poti sa faci daca nu te simti bine in corpul tau?
Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

O operatie estetica, coafura, haine mai cool, imaginatia bogata sa ai si banii ca poti sa ai un corp frumos, inaltimea in ziua de azi numai esti o problema, estetica fetei poate fi rezolvata prin stiinta, deci stiinta si imaginatia te pot ajuta si o gandire pozitiva

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incerc sa aflu motivatia reala, apoi daca pot, iau masurile ce se impun.

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Am mai auzit asta dar e o tampenie incearca sa iti preocupi timpul cu ceva, ce ai tu e pe baza nervoasa insa nu te du la doctor ca nu au ce sa iti faca doctori sunt de rahat toti

| Beccaaa a răspuns:

Asculti "All about that Bass" laughing)