| Andresefmarebossadevaratul2015 a întrebat:

Eu sunt nou pe aici, insa am o framantare generic-sociala puternic inradacinata in niste traume din perioada copilariei.
Acum am un prieten care cred ca este potarniche! Am nevoie de ajutor....cum imi dau seama?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Te duci la un neurolog/psihiatru

| Stefxn a răspuns:

Tu ce consumi inainte sa te culci?

| Andresefmarebossadevaratul2015 explică:

Am uitat sa mentionez ca mai nou a invatat sa zboare! Ma trezesc din somn, si zbor cu el prin camera in cautarea lampii lui Aladin! (stiu ca capitanul Hook este prieten cu tatal meu (Donald Trump) care mi-a accordat un mic imprumut de 1 milion de dolari. (e chiar mic) (si nu am valoare la paranteze) (caut spalator automat de vase care sa lucreze pe post de matura cand toata lumea face sepuku in Japan.) Urgent: Pierdut caine vietnamez - raspunde la numele de Ion!
Avertizare din partea unui minister: Nu parastiti tara daca suntei prosti peste limita. Averse de conopida! (IMI PLACE CONOPIDA!) Intr-o zi mergem pe strada si de o data o conopida mi-a salvat viata. Donati conopide pentru alte conopide - o campanie UNIconopide.
Stiati ca: O conopida pe zi, tine balaurii la distanta? Mnacati conopide.Isus a mancat conopide si a inviat a treia zi dupa scripturi. Apostolii au mancat soia! Ei nu au inviat! => Mancati conopide!
O sa va spun o scurta poveste:
Intr-o zi eram o conopida si ma plimbam in imperiul conopidelor.cand de o data un sunet conopidar a patruns in piata Conopidas din orasul Conopidel. Era o invazie! Soia ne ataca! Eram clar depasiti numeric.ei erau 2...noi eram 3! Ce ne facem?
Imparatul Conopidelor ne-a grait.costumati-va in! Merele sunt prietenii nostri. Asta au facut! Soia nu a mai atacat, dar in schimb au venit perele! (erau mult mai multe) (4) iarasi eram depasiti numeric (intre timp am ajuns 7) ce ne facem?
Imparatul Conopidelor (costumat in mar) a spus sa ne costumam in Soia! Atunci noi am vomitat mici conopide care au cucerit lumea! Lumea era a noastra.