| cLeILa a întrebat:

o neclaritate, de ce tot netul e plin de prostii sau ncam asa leas putea spune, peste tot vad sfarsitul lumii in 2012, dar eu acasa am o un produs care expira in 2014, cum naiba poate fi adevarat? voi credeti in asta? dau funda, cat mai multe raspunsuri ca nu e intrebare grea

Răspuns Câştigător
| Annie a răspuns:

Vine sfarsitul luni in 2012 asa cum a venit de Sfantul Constantin si Elena, au anuntat ca nu mai vine pe 21(de Sf. Constantin si Elena ) iar maia pai pe 22 si iata ce mai sfarsit al lumii a venitrolling on the floor, vremea e frumoasa, cui ii pasa de minciunile unora... o sa vina sfarsitul lumii cand nu o sa mai avem soarele, pentru ca Dumnezeu nu isi distruge propia casawinking

19 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Se includ şi analfabeţii în categoria proştilor, nu?

| Flav a răspuns:

laughing)) Hai ca m-ai facut sa rad!
Dar crezi ca-n Rai/Iad nu-ti trebuie prezervative?batting eyelashes

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

happy
Iar asta este o întrebare destul de... cu o. hmm
Mă abţin.
Poate mori înainte să ţi se expire şamponul, mai ştii. smug
Nu, nu cred în asta. Nu cred în date, deoarece consider că tehnologia, sau intelectul oamenilor nu a evoluat în aşa măsură încât să precizeze cu exactitate sfârşitul Pământului - care este plin de complexitate -.
Nu are cum să fie "naiba", dacă nu este adevărat.batting eyelashes

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Iar tu eşti proastă rău de tot.
Dacă ştiai gramatică nu-ţi băteai joc în halul acesta de toate pronumele cu formă neaccentuată şi de toate verbele.
Iar faza cu muci, pentru cunoştinţa ta generală... a fost scrisă cu intenţie aşa.
Te dai tu divă de izvorani, dar fetiţo, stai dracu în banca ta, că nu eşti cine ştie ce rahat.
Premiul 1 la ce? La prostie? happy

| Skylar a răspuns:

Din cauza ta si analfabeti ca tine.

| unu a răspuns:

@madapple
Not cool. Sexismul si glumele sexiste sunt rezervate doar pentru cine le merita, adica pentru feministe.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu cred in asa ceva.

| Broadband a răspuns:

Un raspuns stupid
esti mai proasta ca prostii aia de-i vezi tu pe net.
citez: peste tot vad sfarsitul lumii in 2012, dar eu acasa am o un produs care expira in 2014, cum naiba poate fi adevarat?
tu te vezi ce spui?

| daηă a răspuns:

Cei care fac produsul nu iau in calcul "sfarsitul lumii din 2012"oh go on
Si parca trebuia sa fie sfarsitu lumii in 2000.
Sunt numai aiureli.Nimeni nu stie cand va fi sfarsitu lumii.
Si chiar daca va fi in 2012 ce pierdem thinking

| Niros19 a răspuns:

Sunt numai minciuni au zis si ca e in 2018 si am mai citit undeva ca se amana cy 143 de ani astia spun doar asa sa castige bani din prostiile pe care le scot din gura

| AddictedToMDMA a răspuns:

Salut. Nu v-ati saturat de aceleasi glume? happy

| CristineDelaruss a răspuns:

Si daca ai un produs care iti expira pe 12 ianuarie 2010, inseamna ca esti moarta?

| Geany_7021 a răspuns:

Buna, pai uite parerea mea sfarsitul lumii nu va fin in 2012 si nici peste 2 - 3 - 5 - 7 - 8- 10 ani, sfarsitul lumii va fi cand va vrea Dumnezeu si cu siguranta noi nu vom sti mai ales savantii "nebuni' sau cercetatorii care fac exces de zelwinking.

| Crystal112 a răspuns:

Fara suparare, ce ai spus tu este luat de la protv clar. Dar nu asta e ideea. Ai fi luat tu premiul 1 l scoala dar cum demonstrezi ca sunt analfabeti si prosti pe TPU punand o asemenea intrebare? Iti spun sincer ca peste 70% din persoanele care ti-au raspuns stiu sigur ca este cu un prost in plus pe TPU, nu ma numar printre dar nu inteleg si nici nu cred ca ai demonstrat ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Bine ca n-ai acasa un iaurt d-ala care expira pe 32 iulie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am dat seama ca unele fete sunt cu o inteligenta limitata, dar tu intreci orice limita. Produsul arata pur si simplu pana cand il poti utiliza. Adica ce vroiai, toate produsele care expira dupa 2012 sa scrie " Expira la data de 21.12. 2012. ", cata minte ai si tu.
PS: Poate mai inveti gramatica pana vine sfarsitul lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iulianababy, you made my day! Thank you so muci!

| cLeILa explică:

Sunteti niste prosti toti care mi-ati raspuns in afara de cei care m-au facut proasta sau analfabeta? asta stiam dar vroiam sa vad ce minte aveti desteptilor,ca toti se dau mari cu TPU,dar sunt niste analfabeti paicea de..., si appo eu nu-s analfabeta nici proasta, clar? am luat numai premiu 1 la scoala, da na ce sa le faci prostilor.

| cLeILa explică:

Ma da eu din cate vad aici avem chiar si la intrebarea asta un analfabet, scurtcircuiit daca stiai engleza nu scriai muci in loc de much.vedeti,va dati mari degeaba ca habar n-aveti o boaba in engleza.