| alexandr0 a întrebat:

Buna TPU

Toti se intreba cum poti face sa leviteze un pix!

Creieru unui om nu fuctioneza 100/100 ci 15/100 iar acesta problema este ca corpu uman nu il controlati 100/100!

Ce vreau sa spun ca creieru are niste celule intunecate care nu ai acces niste parti inchise care nu le poti folosi!

Dupa cum am studiat omu pote sa acc numai 25/100 sunt niste persone care sunt unici cu acesta capacitate!

Cu 25/100 poti sa auzi la 5 metri distanza mai ales sa poti vede lucruri care uni oameni nu le vede "exemplu" "fantome" "spirite" "magia"!

Pentru a levita un pix trebuie concentrarea maxima!

Uni magiciani folosesc trucuri murdare dar sunt alti care nu fac niciun truc murdar sau trucaj sa va explic ce vr sa spun ca partile din creieru tau nu sunt accesibile dor uni umani pot sa ajunga 25/100 ce insemna 25/100 e o parte din celule de la creier care sunt accesibile dor la niste umani!

Deci cu 25/100 poti sa intelegi magia si iluzionistu cum ar fi mersu pe apa omul in creieru sau asi imagineza unde e apa acolo e pamant iar unde e pamandu e apa stiu ca nu întelegeti dar tote aste trebuie sa ai acces la creieru tau macar 25/100

Tot cem spus aci a fost dor un fel dea spune cum faci magia

Sper ca ati inteles cum e levitatu e la fel ca pe mers pe apa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandr0,ce spui tu acolo sunt niste prostii uriase! Mai informeaza-te!
Omul foloseste 002/100 din creier, iar Einstein a folosit doar 003/100!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred că în loc să-ţi încarci mintea cu SF-uri (ajungând să le confunzi cu realitatea), mai bine te-ai axa pe limba română şi pe noţiuni elementare ale realităţii.

| alexandr0 explică (pentru NOname):

Inca nai intles ce e sus scris.

si despre lbm romana man eu nu-s in Romania de 5 ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Nici nu ma mai obosesc sa raspund.

| Inferno a răspuns:

Ia un NZT.

| AndreiGabi a răspuns:

Accelereaza-l si pe al tau putin mai mult si afla ce este o "virgula", ce este o "intrebare", sau ca intreg, studiaza "lima romana". Fa o pauza de la desene animate si Dynamo.winking

| RAY a răspuns:

Asta e un mare mit, de curand am vazut filmul lucy in care ea cica atingea 100% nivelul creietului, adevarul e ca orice organ al organismului este folosit la maxim pentru ca sa putem trai, daca 1% ar fi stins nu ai exista, organismul uman este complex e atat de complex ca aberatile astea sunt nimicuri pe langa ce e organismul uman, concentrarea si inteligenta nu tin de ce functi sunt active in creier e logic ca daca nu vb acea functie este pusa pe standby tu vb de functi sau de creier? nici un geniu uman nu levita, mintea umana nu afacteaza materia si daca ai fi super inteligent

| Mădă0611 a răspuns:

Daca n-ar functiona 100/100, ai fi mort, sau cel putin foarte bolnav.

| peperonies a răspuns:

Creieru unui om nu fuctioneza 100/100 ci 15/100

poate al tau nu functioneaza 100/100.

Creierul uman are parti diferite care indeplinesc functii diferite si in timp ce e adevarat ca nu le folosesti pe toate in acelasi timp tot folosesti 100% din el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza ca nu functioneaza 100% e un mit:
http://www.descopera.ro/......ntea-umana
Faza cu materia neagra din creier mi se pare chiar ridicola, iti sugerez sa pui mana pe o carte de stiinta. Apropo stia ca creierul functioneaza chiar si atunci cand dormi, ca daca nu ar functiona deloc ai fi mort.

| Chiburashka01 a răspuns:

Bine... straight face dar totusi care e intrebarea?