| LoRdSaN a întrebat:

Zilele astea am invatat cu sa rezolv cubul rubik dupa metoda incepataore, recordul stabilit in jur de 1:30, dar vreau sa stiu alta metoda,nu acea pentru avansati, dar mi-a aratat un prieten o metoda in care dupa ce ai rezolvat F2L(primele doua rinduri) pe partea cealalta facea mai intii colturile,dar eu faceam muchiile, puteti sa-mi spuneti unde pot gasi metoda acea. Funda big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| dslrn00b a răspuns:

Salutare! Iti las mai jos un link cu metode de rezolvare si poate o gasesti si pe aceea
http://www.speedcubing.ro/rezolvarea-cubului-rubik-3x3x3-incepatori/