| Florennce a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment sau cele mai frumoase momente, din viata voastra? happy

Răspuns Câştigător
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Poandaule 1 la mana daca nu iti convine jet in **** matii si nu te mai baga in seamna 2 la mana daca esti prost stai acasa frate.Si raspunsul:cand a plecat mama prima data in congediu cu taicami-o su am scapat de stres

10 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Mai bine intreaba-ma care a fost cea mai rea e mai usor caci zile frumoase am avut multe.Dar cea mai urita zi nu de mult am avut.

| CoquineNoire a răspuns:

Cand am primit prima funda, aici pe TPU, sentimentul acela divin si orgasmic nu se compara cu ce zic astia pe langa mine.

| mgtow a răspuns:

Cand am venit in Spania la 13 ani, cand am primit cadou PS3 la 17 ani am avut aproape orice capriciu oferit pe tava si acum astept sa devin sofer profesionist.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Totusi,iti trebuie filosofie sa il descrii, acel moment?

| KyraW a răspuns:

Astept sa mor ca sa va descriu acel sentiment dulcebig grin

| Dina a răspuns:

Primul sentiment de dragoste))

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Cel mai frumos moment va fi cand te voi vedea spanzurata sau... daca nu se poate, macar suferind pe patu de moarte ciugulind lepra din tine si rozandu-te ciuma.Marsi la alta categorie cu intrebarile astea.

| Rebe97 a răspuns:

Cand l-am luat prima data pe fratiorul meu in brate.Acuma are 1 anisor si 2 luni! Este ingerasul meu micut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postare impotriva regulamentului. Esti deja raportat!

| Bubble13 a răspuns:

Cel mai frumos moment a fost cand m-am indragostit cu adevarat pentru prima oara si si primul sarut