| Aisha a întrebat:

Care din afirmatiile de mai jos sunt corecte?
a. Scolioza apare la elevi datorita pozitiei incorecte in banca.
b. In timpul scrisului un umar este lasat si unul ridicat.
c. Ghiozadanul se tine intr-o singura mana.
d. In banca si in timpul activitatilor de atelier, corpul sta in pozitie aplecata.

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Raspunsul corect este C

| eulliric a răspuns:

Toate.

| lacrimi a răspuns:

De asta nu știm să batem un cui în perete, am ajuns să facem temele pe net laughing.

| CoMyYySiAtat a răspuns:

"b"

Adica la "a", majoritatea au fost elevi, la "c", clar nu, iar la "d" multi nu stau asa, f multi!

| GabytzaDoolce a răspuns:

Parerea mea este ca raspunsurile corecte sunt:a si d.dar asta e parerea mea...nu stiu daca e corecta. sper ca te-am ajutat.pup

| SexyFrumusik a răspuns:

Raspunsul este d.